Sinds 1 september heeft het LSTA er een nieuw gezicht bij: Jorien! Ze versterkt ons team als coördinator Binnendienst. Grote kans dat je haar binnenkort tegenkomt, voor of achter de schermen. Maar wie is Jorien eigenlijk? Wat vindt ze van haar start bij het LSTA? En waar kun je haar ‘s nachts voor wakker maken? (spoiler: gewoon niet doen).
Je bent coördinator binnendienst, wat doe je dan eigenlijk?
“Mijn functie is heel afwisselend, waar ik persoonlijk erg blij van word. LSTA is een netwerk, of web, van meer dan 200 lokale organisaties. Vanuit Zwolle helpen we de partners met opleidingen en uitwisseling van kennis. Dit doen we door ze met elkaar in verbinding te brengen. Zo zorgen we ervoor dat coördinatoren en vrijwilligers in het hele land sterker staan om mensen met geldzorgen goed te helpen,” vertelt Jorien.
“Als coördinator binnendienst ben ik een soort spin in het web. Ik zorg ervoor dat alles op rolletjes loopt. Denk aan de organisatie van trainingen op locatie en ondersteuning bij de e-learnings. Ook beantwoord ik alle vragen die binnenkomen via info@lsta.nl en regel ik de facturatie.”
“Kortom: ik verbind, ondersteun en zorg dat processen achter de schermen goed geregeld zijn. Zodat iedereen in het netwerk zich kan richten op waar het echt om draait: mensen helpen.”
Wat zijn je eerste ervaringen?
“Mijn start is heel positief. Ik voel me enorm welkom en zoek zelf ook graag contact en samenwerking. Het LSTA-netwerk is heel laagdrempelig, wat maakt dat ik makkelijk contact leg met mensen. Het netwerk weet ons ook goed te vinden met vragen en input. Het is natuurlijk nog steeds ontdekken, maar het geeft nu al voldoening om iets te doen dat zo maatschappelijk relevant is. Iets waarmee andere mensen geholpen worden. Mijn opgedane ervaring met plannen en organiseren komt hierbij goed van pas. ”
Waarvoor kunnen we bij jou terecht?
“Voor alle vragen rondom het LSTA kun je bij mij terecht. Of het nu gaat om een bijeenkomst, een factuur of de Academie: samen zorgen we dat je vraag de juiste plek vindt. Ik stem vragen af met collega’s Hans, Jansje of Arnoud. En vaak brengen we het in bij ons netwerk. Op die manier zoeken we altijd samen naar een passend antwoord. Voel je dus vooral vrij om met welke vraag dan ook bij mij of bij ons aan te kloppen.”
Wat moeten we nog meer van je weten?
“Marcel is al ruim 17 jaar mijn vriend. Samen zijn wij de ouders van Thies (6) en Lise (4). We wonen op een steenworp afstand van het kantoor van LSTA in Zwolle. Dus als ik de kinderen naar school heb gebracht, ben ik 2 minuten later op kantoor. Ik start mijn dag graag met koffie! Je maakt me heel blij met een goede cappuccino of zwarte koffie.”
“In mijn vrije tijd doe ik aan body combat: een workout gericht op kracht en conditie. Dit is een echte uitlaadklep voor mij. Sinds hardlopen niet meer lukt wegens een knieblessure, wandel ik regelmatig. Het liefst met een muziekje of een podcast op. Marcel en ik houden beide van reizen, al is dat er sinds we kinderen hebben niet meer zo van gekomen. Ik hou van lekker eten en een goed glas wijn, en misschien nog wel meer van de gezelligheid met vrienden en familie die daarbij hoort.
Over vrienden gesproken; je kunt mij ’s nachts beter nergens voor wakker maken 😉”
Jorien sluit af: “Ik kijk ernaar uit om nader kennis met jullie te maken, onder het genot van een (virtuele) kop koffie!”